İNSAN KAYNAKLARI

ÜNLEM'DE KARİYER

Kendi Hikayeni Yaz

Ünlem ile yeni nesil insan kaynakları politikalarını benimseyen, eğitime ve gelişime önem veren, yeni fikirlere ve özgün projelere fırsat tanıyan ve yatırım yapan, çalışanlarının kariyer adımlarında yol gösteren, kurumlara özel yaklaşımları ile farklılaşan bir danışmanlık firmasıdır.

Akademi

Ünlem, bünyesindeki çalışanları hem şirket içi hem de şirket dışındaki eğitimlere katılım için teşvik etmektedir. Bunun yanı sıra Ünlem içinde yapılan performans değerlendirme, zayıf halkayı bulmak yerine eksiklerini keşfedip eğitim ile yetkinliğini arttırmaya yönelik çalışanı geliştiren ve kişinin hedefi doğrultusunda doğru adımları atması için yönlendiren bir sürece dahil etmektedir. Bu noktada geleceğin yeni liderlerini yetiştirme konusunda bir vizyona sahiptir.

Performans Değerlendirme

Ünlem İnsan Kaynakları ve Danışmanlık etkin, çok yönlü, fırsatlar sunan 360 derece yetkinlik değerlendirme sistemi kullanmaktadır.

Çalışan objektif bir biçimde değerlendirilir ve potansiyellerini ortaya çıkaracak bir gelişim ortamı sunmak amacıyla etkin uygulamalar kullanılır.

Performans değerlendirme görüşmeleri 3 ayda 1 gerçekleştirilir ve çalışanların hem iş, hem de kişisel yetkinliklerine odaklanılır. Çalışanların mevcut performansları hakkında bilgi verilir ve gelişimi için yeni yol haritası belirlenir.

Ücretlendirme

Ünlem'de işlerin şirket hedefleri ve organizasyon yapısı ile bütünleşik olarak tanımlanmasına yönelik bir ücret yönetimi uygulanıyor. İşe alma, kariyer yönetimi, ücretlendirme ve yan olanaklar için temel oluşturan bu yönetimde, iş grubu ve seviye bilgisi, kişiyi değil yaptığı işi esas alarak belirleniyor.