Gizlilik Sözleşmesi

ÜNLEM İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK

Gizlilik Sözleşmesi

Ünlem İnsan Kaynakları ve Danışmanlık olarak web servis ve dijital kaynaklarımızın herhangi birini kullanan müşterilerimizin veya üçüncü kişilerin ("Kullanıcılar") kişisel verilerin korunması, bu hususlarda şeffaflık ve karşılıklı güven oluşturmak önceliklerimizdendir.

Ünlem İnsan Kaynakları Danışmanlığı Gizlilik Politikası

Ünlem İnsan Kaynakları Danışmanlığı olarak, web servis ve dijital kaynaklarımızın herhangi birini kullanan müşterilerimizin veya üçüncü kişilerin (“Kullanıcılar”) kişisel verilerin korunması, bu hususlarda şeffaflık ve karşılıklı güven oluşturmak önceliklerimizdendir. Web adresimiz www.unlemikdanismanlik.com veya uzantıları ve bunlarla birlikte ama bunlarla sınırlı olmamak üzere sosyal medya sayfalarımızı ve/veya dijital kanallarımızı ziyaret etmeniz, hizmet ve ürünlerimizi kullandığınız veya destek hizmetlerimizden yararlandığınız durumlar gibi Ünlem İnsan Kaynakları Danışmanlığı‘nı online ve dijital kanallarımız üzerinden ziyaret ettiğiniz anlarda otomatik olan veya olmayan yöntemlerle kaydettiğimiz ve elektronik olarak bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, öncelikle taleplerinizin yerine getirilmesini temin edebilmek, daha sonra ise size daha iyi hizmet sunmak amacıyla kullanılacaktır.

Kişiler verilerinizin Ünlem İnsan Kaynakları Danışmanlığı tarafından işlenmesi ile ilgili daha detaylı bilgiye “Kişisel Verilerinin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatıcı Bilgi”den ve Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Onaylı veri tabanımızda yer almanız halinde ise, Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerle ilgili olarak tanıtım, pazarlama ve promosyon faaliyetleri yapılması için ileti gönderilebilecektir. Şirketimiz tarafından gönderilen iletileri almak istemiyorsanız, size sunulan reddetme hakkını kullanarak örneğin; “Ünlem İnsan Kaynakları Danışmanlığı’ndan yeni ürün ve hizmet tanıtımına ilişkin herhangi bir eposta almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ilgili kanala ait listemizden çıkabilirsiniz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması