HİZMETLERİMİZ

SEÇME VE YERLEŞTİRME SÜRECİ

Uzman ve Orta Düzey Seçme ve Yerleştirme

Çalışmış olduğumuz iş ortaklarımıza doğrudan katkıda bulunma ve sorumluluk bilinci ile şirketinizin geleceğini yönlendirecek yöneticileri doğru bir şekilde belirleyebilmeniz için size hizmet veriyoruz.

Üst Düzey ve Yönetici Seçme ve Yerleştirme/Head Hunting

Şirketiniz bünyesinde karar ve yönetim mekanizmalarında söz sahibi olacak taleplerinizde; kriterlerinize uygun aday mülakatlarımız sayesinde, yeterlilik seviyesine sahip ve şirketinizi en iyi şekilde temsil edecek adaylarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

Toplu İşe Alım

Benzer niteliklerde ki adayların toplu işe alımında müşterimizin talepleri ve hedefleri doğrultusunda yeni mezun veya deneyimli adaylar için yapılandırılmış mülakat tekniklerini uygularız. Adaylar ile fiziki ya da online olarak yaptığımız görüşmeler sonucunda profesyonel değerlendirme süreçlerini ve referans kontrollerini göz önüne alarak, size katkı sağlayacak olan ekibi istekleriniz doğrultusunda şekillendiririz.

SEÇME VE YERLEŞTİRME
METODOLOJİMİZ

Kurumların beklentilerini en iyi şekilde analiz ettikten sonra kaliteli ve hızlı bir süreç yöneterek en doğru çözümü sunmayı hedefleriz. Bu süreci “doğruluk” ve “gizlilik” ilkelerine bağlı kalarak yürütmekteyiz.

1. ADIM

Kurumunuzun stratejik hedeflerini analiz edebilmek, ihtiyaçları tespit edebilmek amacı ile Uzman ekip yöneticimiz ile birlikte öncelikle müşterimizi ziyaret ederek başlarız.

2. ADIM

Belirlenen strateji ve beklentiler doğrultusunda, aday havuzumuzu kullanarak potansiyel adayları araştırmaya başlarız.

3. ADIM

Araştırmalar sonucu uygun görülen adaylarla fiziki / online mülakat sürecine gireriz.

4. ADIM

Belirlenen strateji ve beklentiler doğrultusunda, aday havuzumuzu kullanarak potansiyel adayları araştırmaya başlarız.

5. ADIM

Değerlendirme raporlarından uygun görülen adaylar için iş ortağımızın müsaitlik durumuna göre 2. görüşme organize edilir.

6. ADIM

İş ortağımız tarafından gerçekleştirilen 2. görüşmede uygun görülen adaylar için gerekli görüldüğü takdirde referans kontrolleri gerçekleştirilir ve rapor olarak paylaşılır.

7. ADIM

Süreci olumlu ilerleyen adayımız ile yazılı bir iş teklifi paylaşılır ve iş teklifimizi kabul eden aday ile süreç takip edilir.

8. ADIM

Pozisyon ile ilgili görüşülen bütün adaylara olumsuz olarak geri bildirim tarafımızdan yapılır.

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

İnsan kaynakları yönetiminin tüm fonksiyonları ile birlikte iş ortaklarımızın hedefleri göz önünde bulundurarak kurgulanmaktadır.

Aşağıdaki konuları sizlerle beraber düşünerek süreçlerin yapılandırılmasına yönelik yol haritası oluşturmaktayız.

İş Analizlerinin Oluşturulması
Norm Kadro Planlarının Oluşturulması
İş Akışları Yapılması
Seçme ve Yerleştirme Süreçlerinin Yapılması ve Yürütülmesi
Performans Yönetim Sistemi Kurulması
Kariyer Yönetim Sistemi Kurulması
Çalışanın Motivasyon ve Memnuniyet Analizlerinin Yapılması

KURUMSAL İŞBİRLİĞİ

Ünlem İnsan Kaynakları birçok farklı sektör temsilcisi ile çeşitli işbirlikleri yapmaktadır.

Kurulan işbirliklerimiz sayesinde çalışanlarınız aynı zamanda eğitim ihtiyaçlarını uygun maliyetlerle karşılayabilir, kurumunuz ve çalışanlarınız ile sürekli gelişimini sağlayabilirsiniz.

Satış ve pazarlama, finans, yönetim ve bilişim teknolojileri alanlarındaki personel ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler oluşturmak için daima yanınızdayız.