HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

İnsan kaynakları ve kariyer süreçlerinizde, doğru yetenekleri doğru işle buluşturmak için bundan böyle Ünlem İnsan Kaynakları Danışmanlık olarak yanınızdayız.

Türkiye Genelinde verdiğimiz hizmetlerde, deneyimli danışmanlarımız eşliğinde müşteri / aday beklentilerini buluşturarak en kaliteli hizmet ve kariyer fırsatı sunuyoruz.

Müşterilerimizin şirket yapısı, yönetim tercihi, kurum kültürü de dikkate alınarak beklentileri karşılayan en doğru aday ile eşleşmeyi sağlıyor, uzun süreli istihdam konusundaki başarımızı garanti ediyoruz.VİZYON & MİSYON

İnsan kaynakları alanında sunduğumuz hizmetler ve yenilikçi yaklaşımımız ile iş ortamınızı iyi analiz eder ve en doğru adayı yönlendiririz. İş Ortaklarımıza hizmet kalitesi ile doğru kaynağı sağlayan, iş arayan adayları ise katma değer yaratabilecekleri kurumlar ile buluşturmaktır.

AMACIMIZ

Aday ve işvereni doğru zamanda buluşturarak ülkemizdeki mevcut iş gücünün ekonomik faaliyetler içerisinde sürekli biçimde çalıştırılmasını ve artarak devam etmesini sağlamaktır.